Dobrovoľníctvo

side_bottom

side_bottom
Dátum pridania: 27.09.2013        Počet zobrazení: 2169          tlačiť článok  

Dobrovoľníctvo

      V http://www.btkd.co.uk/personal.php?page=Replica-Piaget-Watches.htmlReplique montres de Omegahttp://www.btkd.co.uk/personal.php?p=franck-muller-replica.htmlSWISS REPLICA WATCHEScheap replica watchescheap replica watchesswiss replica watches, top quality and 100% same as the original. po konzultáciách s p. Alžbetou Brozmanovou Gregorovou sme sa do tejto aktivity zapojili.

Od roku 2010 už pravidelne organizujeme v rámci Slovenska v spolupráci s Centrom doborovoľníctva,  so základnými a strednými školami v Krupine Deň doborovoľníctva. Okrem škôl je informovaná ihttp://www.btkd.co.uk/personal.php?p=Hublot-Replica-Watches.html verejnosť  v meste o možnosti zapojenia sa do tejtoReplique montres de Omegahttp://fill1.com/Replique Montre De Breitling aktivity a to formou plagátov a internetových stránok mesta MontBlanc replicajúni  2010 sa do nášho zariadenia dostala výzva od Centra dobrovoľníctva a Katedry sociálnej práce Pedagogickej fakulty UMB Banská Bystrica o zapojenie sa 10. septembra do Dňa dobrovoľníctva. Výzvu sme prijali a Duons sale http://fill1.com/ap-audemars-piguet/a nášho zariadnia.

S podporou podnikateľov v meste zabezpečujemehttp://www.btkd.co.uk/personal.php?p=patek-philippe-replica-replica-watches.html materiál na rôzne aktivity ale i občerstvenie pre dobrovoľníkov.

     Najaktívnejší dobrovoľníci  sú za obdobie jednoho http://fill1.com/sous-marinier-114060-116-610-replique-de-montres-rolex/roka nominovaní na ocenenie Srdce na dlani, ktoré sa pravidelne koná v Banskej Bystrici

 

 

 

 

Fotogaléria - Dobrovoľníctvo


Súvisiace odkazy: Deň dobrovoľníctva 2010, Deň dobrovoľníctva 2013, Deň dobrovoľníctva 2014, Deň dobrovoľníctva 2015,

side_bottom

side_bottom

side_bottom

Meniny na web